mieszkanie

 • Windpoldźwig schody ruchome

  Windpoldźwig schody ruchome

  konstrukcje samonośne, mieszkanie

  Ruchome chodniki i schody, dźwigi towarowe, dźwigi dla osób niepełnosprawnych, dźwigi szybowe od światowych przedsiębiorstw oferuje Windopoldźwig sp. z.o.o Proponowane urządzenia cechuje niezawodność, wytrzymałość i design. Dodatkowo mają one też wymagane atesty. W sprawie szczegółów dotyczących oferty warto zajrzeć na portal spółki: www.windpoldzwig.pl. Działamy profesjonalnie i zyskujemy przez to szacunek klientów. Radosław Myszyński, tel. (68) 457 43 05 radoslaw.
 • Tamarind.pl

  Tamarind.pl

  fachowcy, mieszkanie, architekt

  Tamarind oferuje fachowe usługi w zakresie architektury oraz wystroju wnętrz. Uwzględnianie przedstawionych życzeń usługobiorców i duża ilość zrealizowanych pomysłów powoduje, że biuro projektowe posiada wielu zadowolonych klientów. Zakład mieści się w Gdyni i realizuje usługi dla klientów z całego świata. Gorąco zapraszamy do kontaktu z firmą w serwisie: www.tamarind.pl. Pracownia: Dominik Ożóg, ul. Łowicka 40/10, 81-504 Gdynia, nr 12 264 32 48, email: biuro@tamari
 • Sklep internetowy Dekordia

  Sklep internetowy Dekordia

  mieszkanie

  Solidne płytki ceramiczne oraz gotowe projekty odszukasz w naszym sklepie Dekordia. Użytkownicy przesyłają fotografie łazienek, z użyciem naszych kafelków. Oferujemy artykuły Marmorin Noemi, my way ebano, ebano. Sklep stacjonarny mieści się w Lublinie, punkt sprzedaży online jest dostępny pod adresem dekordia.pl. Pisz na info@dekordia.pl albo napisz do konsultanta na platformie GG: 9955651.
 • Intacto zarządzanie nieruchomościami

  Intacto zarządzanie nieruchomościami

  mieszkanie

  Firma INTACTO zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, czyli na przykład oferuje usługi techniczne. Grupa zadowolonych klientów przedsiębiorstwa systematycznie wzrasta z powodu efektywności wykonywanych usług oraz ich konkurencyjnych cen. Firma funkcjonuje na obszarze Łodzi, Krakowa i Warszawy. Swoim klientom oferuje także wsparcie w pozyskiwaniu środków z ubezpieczenia nieruchomości jak również dokonywaniu rozliczeń poprzez rachunek bankowy nieruchomości. <a href="
 • Tamarind Projekty bliskie naturze

  Tamarind Projekty bliskie naturze

  Kraków, mieszkanie, Biuro projektowe

  Tamarind to firma projektowa z siedzibą w Krakowie, która zajmuje się projektowaniem mebli. Respektowanie indywidualnych preferencji kontrahentów oraz mnóstwo wykonanych planów wpływa na to, że biuro projektowe ma wielu zadowolonych nabywców. Zakład ma swoją siedzibę w Krakowie i wykonuje usługi dla zleceniodawców z całego świata. Najważniejsze informacje odnośnie wybranych zleceń są dostępne telefonicznie: 664 317 589. Kontakt: Dominik Ożóg, ul. Gumowskiego 4, 30-436 K